خانه / صراط عشق / متون / جشن تولد ملکه انگلیس از جیب ملت ایران!

جشن تولد ملکه انگلیس از جیب ملت ایران!

وقتی انگلیسی‌ها دست گدایی به سوی شرکت‌های ایرانی دراز می‌کنند!

ایمیلی برای فعالین اقتصادی و برندهای ایرانی ارسال شده است و با ارائه راه ارتباطی از آنان خواسته شده است که هزینه تولد ملکه انگلیس را بدهند.

فارغ از گداییِ گستاخانه‌ی ملکه‌ی انگلیس از ایرانی‌ها برای برگزاری جشن تولد؛ نکته مهمتری وجود دارد اینکه، آیا این درخواست از شرکت‌ها به منظور ایجاد مسیر جهت نفوذ در بخش خصوصی می‌باشد؟! و آیا قرار است انگلیس در ازای پولی که شرکت‌های ایرانی به بهانه‌ی برگزاری جشن تولد ملکه پرداخت می‌کنند، خدمات خاص مهاجرتی اعطا کند؟!

پر واضح است که در این میان قطعا شرکت‌هایی هستند که برای ایجاد رابطه نزدیک با دربار انگلیس و همچنین دریافت خدمات مهاجرتی(به طور مثال گرفتن تابعیت انگلیس)، به هر وسیله‌ای که شده ملکه را دست خالی برنمیگردانند، از این رو لازم است که دستگاه‌های اطلاعاتی رصد دقیق داشته باشند، تا جلوی نفوذ و ایجاد ارتباط دستگاه‌های انگلیس را با بخش خصوصی بگیرند.

 

همچنین ببینید

زمینی که نفت داره نجسه و نماز نداره

ويدئو/ زمینی که نفت داره نجسه و نماز نداره

جنجال جانسون و ملکه و زمزمه پایان نظام سلطنتی در انگلیس

کلاف سر‌در‌گم «برگزیت» چهارشنبه گذشته با درخواست تعلیق پارلمان از سوی «بوریس جانسون» و تائید آن توسط ملکه پیچیده‌تر شد و بن بست سیاسی این کشور را وارد مرحله جدیدی کرد. نماینده پارلمان این کشور هم هشدار داده که، این اقدام غیر دموکراتیک ملکه می‌تواند به پایان نظام سلطنتی در این کشور منجر شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.