خانه / صراط عشق / متون / جشن تولد ملکه انگلیس از جیب ملت ایران!

جشن تولد ملکه انگلیس از جیب ملت ایران!

وقتی انگلیسی‌ها دست گدایی به سوی شرکت‌های ایرانی دراز می‌کنند!

ایمیلی برای فعالین اقتصادی و برندهای ایرانی ارسال شده است و با ارائه راه ارتباطی از آنان خواسته شده است که هزینه تولد ملکه انگلیس را بدهند.

فارغ از گداییِ گستاخانه‌ی ملکه‌ی انگلیس از ایرانی‌ها برای برگزاری جشن تولد؛ نکته مهمتری وجود دارد اینکه، آیا این درخواست از شرکت‌ها به منظور ایجاد مسیر جهت نفوذ در بخش خصوصی می‌باشد؟! و آیا قرار است انگلیس در ازای پولی که شرکت‌های ایرانی به بهانه‌ی برگزاری جشن تولد ملکه پرداخت می‌کنند، خدمات خاص مهاجرتی اعطا کند؟!

پر واضح است که در این میان قطعا شرکت‌هایی هستند که برای ایجاد رابطه نزدیک با دربار انگلیس و همچنین دریافت خدمات مهاجرتی(به طور مثال گرفتن تابعیت انگلیس)، به هر وسیله‌ای که شده ملکه را دست خالی برنمیگردانند، از این رو لازم است که دستگاه‌های اطلاعاتی رصد دقیق داشته باشند، تا جلوی نفوذ و ایجاد ارتباط دستگاه‌های انگلیس را با بخش خصوصی بگیرند.

 

همچنین ببینید

تخصیص ارز دولتی به سیگار انگلیسی_ آمریکایی!

تخصیص ارز دولتی به سیگار انگلیسی_ آمریکایی!

«ملکه» / قسمت دوم

ایکاش او نیز مَلَک بود، می توانست نور عظیم آسمانی را با تمام وجود درک کند! از محضر گران قدرش بهره ببرد. بودن در نور سرآغاز شناخت بود! می توانست در نور بماند، با او زندگی کند، در او زندگی کند، با وجودش حی شود، روحیه بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.