خانه / صراط عشق / متون / نظرتان در مورد این تصویر چیست؟

نظرتان در مورد این تصویر چیست؟

نظرتان در مورد این تصویر چیست؟

همچنین ببینید

اینکه گفته می‌شود هاتگرام و طلاگرام تحت حمایت قوه قضاییه هستند کاملاً بی اساس است.

با این شرایطی که وجود دارد تلگرام فیلتر نیست. دستور قضایی این بود که تلگرام به گونه‌ای فیلتر شود که هیچ دسترسی به آن وجود نداشته باشد. الان وزیر ارتباطات اعلام می‌کند که ١٢٧ پوسته تلگرام وجود دارد و به غیر از دو مورد که مجوز ادامه فعالیت داشتند، چرا تصمیمی برای ١٢٥ مورد دیگر گرفته نشد.

ﺍﺯ ﻓﺮﺩﺍ ﻗﯿﻤﺖ ﺧﺎﻧﻪ ﻣﺎ ﭘﺎﯾﯿﻦ می‌آید!

ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥ ﻫﺎﯼ ﺳﻪ ﺷﻬﯿﺪ ﮔﻤﻨﺎﻡ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﻓﻦ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺷﻬﺮ ﻣﯿﺒﺮﻧﺪ ﻭ ﺩﺭ ﺣﯿﺎﻁ …

4 دیدگاه

  1. سلام.
    این کار خوب نیست. به هر حال این اسکناس که متعلق به کشور موسوم به شیطان بزرگ است میباشد و پول رایج خرید کالا در دنیا فعلا. کالایی از کشور خارج شده که این پول وارد شده. راه مقابله را باید پیدا کرد.

  2. باسلام و احترام. خوب است که بجای آتش زدن یا در کنار آن که یک کار نمادین است، حوزه ها یک بسته اقتصاد اسلامی متناسب با شرایط روز جامعه ارائه نمایند تا کشور بجای احساسات اقتصادی سالم و اسلامی داشته باشد.

  3. اگر زیر سایه گنید رفیع دین زندگی کنیم، اگر آسمان بالا سرمان حسین باشد،
    اگر به تعالیم دین اسلام عالم و مقید شویم به حدی که مشی و رفتار و حتی لباس مان لباس دین باشد،
    آنگاه دلار برای ما بازیچه ای می شود که به راحتی کاه می توانیم خرمن آن(اقتصاد مبتنی بر ربا) را آتش بزنیم و شاد باشیم.

  4. این یک کار سمبولیک برای اعتراض به شیطان بزرگ و بی ارزش شمردن پول کاغذی بی پشتوانه کشور آمریکاست که ملت ها را به یوغ کشیده است. البته کار با ارزش تر شاید این باشد که اقتصاد ملی و ارزش پول ملی را تقویت کنیم و مبادلات از وابستگی به دلار خارج شود و دیگر در مجلس دلار را به عنوان مقیاس برای مبالغ بودجه اصلا” مطرح نکنند البته اگر مجلسی ها و مسئولان شرف ایرانی بودن و مسلمان بودن داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.