خانه / صراط عشق / متون / نظرتان در مورد این تصویر چیست؟

نظرتان در مورد این تصویر چیست؟

نظرتان در مورد این تصویر چیست؟

همچنین ببینید

ایران در نرخ رشد علم به رتبه نخست جهان رسید

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه ایران در نرخ رشد علم، پس از سال‌ها رتبه یک تا سه دنیا را داشته اما در تولید علم رتبه 16 جهان است گفت: بنابراین روی همین اصل، دو برنامه کلی در پارک علم و فناوری استان تدوین شد.

سرلشکر جعفری: تمام سرزمین‌های اشغالی تحت پوشش موشک‌های حزب‌الله است/ سپاه هرگز وارد دسته‌بندی‌های سیاسی نشده

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه سپاه هرگز وارد گروه‌بندی‌های سیاسی نشده است، گفت: سپاه هیچ‌وقت از یک حزب حمایت نکرده ولی با جریانات انحرافی که مخالف مسیر انقلاب اسلامی هستند و دنبال تغییر باورهای مردمند، مبارزه می‌کند.

4 دیدگاه

  1. سلام.
    این کار خوب نیست. به هر حال این اسکناس که متعلق به کشور موسوم به شیطان بزرگ است میباشد و پول رایج خرید کالا در دنیا فعلا. کالایی از کشور خارج شده که این پول وارد شده. راه مقابله را باید پیدا کرد.

  2. باسلام و احترام. خوب است که بجای آتش زدن یا در کنار آن که یک کار نمادین است، حوزه ها یک بسته اقتصاد اسلامی متناسب با شرایط روز جامعه ارائه نمایند تا کشور بجای احساسات اقتصادی سالم و اسلامی داشته باشد.

  3. اگر زیر سایه گنید رفیع دین زندگی کنیم، اگر آسمان بالا سرمان حسین باشد،
    اگر به تعالیم دین اسلام عالم و مقید شویم به حدی که مشی و رفتار و حتی لباس مان لباس دین باشد،
    آنگاه دلار برای ما بازیچه ای می شود که به راحتی کاه می توانیم خرمن آن(اقتصاد مبتنی بر ربا) را آتش بزنیم و شاد باشیم.

  4. این یک کار سمبولیک برای اعتراض به شیطان بزرگ و بی ارزش شمردن پول کاغذی بی پشتوانه کشور آمریکاست که ملت ها را به یوغ کشیده است. البته کار با ارزش تر شاید این باشد که اقتصاد ملی و ارزش پول ملی را تقویت کنیم و مبادلات از وابستگی به دلار خارج شود و دیگر در مجلس دلار را به عنوان مقیاس برای مبالغ بودجه اصلا” مطرح نکنند البته اگر مجلسی ها و مسئولان شرف ایرانی بودن و مسلمان بودن داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.