خانه / صراط عشق / متون / نظرتان در مورد این تصویر چیست؟

نظرتان در مورد این تصویر چیست؟

نظرتان در مورد این تصویر چیست؟

همچنین ببینید

لیموناد داغ سلول های سرطانی را از بین می برد…

پرفسور مهدی آزدو از کلینیک عمومی تهران تاکید نموده است که اگر هر کسی که این خبرنامه را دریافت میکند آن را به ده نفر دیگر ارسال نماید، بدون شک حداقل یک نفر از مرگ نجات خواهد یافت... وی میگوید: من این کار را انجام داده ام و امیدوارم شما نیز سهم خود را ایفا نمایید. لیموناد داغ میتواند برای همیشه جان شما را نجات دهد

پيام امام رضا عليه السلام به تمام شيعيان

سم الله الرحمن الرحیم ای عبدالعظیم! سلام گرم مرا به دوستدارانم برسان و به آنان بگو: در دلهای خویش برای شیطان راهی نگشایند. آنان را به راستگویی در گفتار و ادای امانت و سکوت پرمعنا و ترک درگیری و جدال در کارهای بیهوده و بی فایده فراخوان و به صله رحم و رفت و آمد با یکدیگر و رابطه گرم و دوستانه با هم دعوت کن، چرا که این کار باعث تقرب به خدا و من و دیگر اولیاء اوست.

4 دیدگاه

  1. سلام.
    این کار خوب نیست. به هر حال این اسکناس که متعلق به کشور موسوم به شیطان بزرگ است میباشد و پول رایج خرید کالا در دنیا فعلا. کالایی از کشور خارج شده که این پول وارد شده. راه مقابله را باید پیدا کرد.

  2. باسلام و احترام. خوب است که بجای آتش زدن یا در کنار آن که یک کار نمادین است، حوزه ها یک بسته اقتصاد اسلامی متناسب با شرایط روز جامعه ارائه نمایند تا کشور بجای احساسات اقتصادی سالم و اسلامی داشته باشد.

  3. اگر زیر سایه گنید رفیع دین زندگی کنیم، اگر آسمان بالا سرمان حسین باشد،
    اگر به تعالیم دین اسلام عالم و مقید شویم به حدی که مشی و رفتار و حتی لباس مان لباس دین باشد،
    آنگاه دلار برای ما بازیچه ای می شود که به راحتی کاه می توانیم خرمن آن(اقتصاد مبتنی بر ربا) را آتش بزنیم و شاد باشیم.

  4. این یک کار سمبولیک برای اعتراض به شیطان بزرگ و بی ارزش شمردن پول کاغذی بی پشتوانه کشور آمریکاست که ملت ها را به یوغ کشیده است. البته کار با ارزش تر شاید این باشد که اقتصاد ملی و ارزش پول ملی را تقویت کنیم و مبادلات از وابستگی به دلار خارج شود و دیگر در مجلس دلار را به عنوان مقیاس برای مبالغ بودجه اصلا” مطرح نکنند البته اگر مجلسی ها و مسئولان شرف ایرانی بودن و مسلمان بودن داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.