خانه / صراط عشق / معجزات / معجزات/ ایران اسلامی مدافع حریم مولاامیرالمؤمنین علیه السلام
 السلام علیک یا اباعبدالله الحسین

معجزات/ ایران اسلامی مدافع حریم مولاامیرالمؤمنین علیه السلام

 السلام علیک یا اباعبدالله الحسین

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین

معجزات امیرالمؤمنین صلوات الله علیه

روزی اشعث بن قیس ( سردسته منافقان ) وارد مسجد کوفه شد ، دید امیرالمؤمنین علیه السلام بالای منبر است و عجم ها ، اطراف منبر را گرفته اند ، از روی توهین به عجم گفت : ( این عجم ها کیستند که تو آنها را در اطراف خود جمع کرده ای ؟ )حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام  شدیدا پاسخ او را داد و حتی سخنی فرمود که از آن استفاده می شود که ( اشعث ) شکم گنده بود ، آنگاه فرمود : ( همین عجم ها هستند که روزی شما را به انگیزه برگرداندن شما به اسلام خواهند زد ، همان گونه که شما ( عرب ها ) در آغاز اسلام آنها را برای دعوت به اسلام زدید ) .

به راستی امروز مصداق سخن امیرالمؤمنین علیه السلام  در ایران آشکار شده ، که عجم ها ( ایرانیان ) به عنوان دفاع از اسلام ، با حکومت های مزدور عرب و مزدوران آنها در جنگند و رو در روی آنها تا سر حد شهادت ، ایستاده اند که از اسلام عزیز حمایت نمایند ، آیا این پیشگویی یک معجزه نیست.

الغارات، ج 2، ص 498 (مطابق نقل پاسخ به پرسش های دینی، ص 54).

اللّهم صلّی علی محمّد وآل محمّد وعجّل فرجهم

همچنین ببینید

ولایت در سوره«مائده» – قسمت سوم

دل در گرو هر کسی داریم، تحت ولایت او هستیم...

کدام شاعران از امام حسین(ع) جایزه گرفتند؟

شاعران در تمام 1400سال بعد از قیام عاشورا، زبان گویای عزاداران در ماتم اشرف اولاد آدم(ع) بوده‌اند.تاریخ پر است از روایت‌های رشک‌برانگیز از شاعرانی که به پاس رونق بخشیدن به مجالس عزای حسینی، از سیدالشهدا(ع) جایزه گرفته‌اند و با همین «صله» های نورانی،عاقبت‌بخیر شده‌اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.