خانه / صراط عشق / متون / پاسخ تهیه کننده «گاندو» به سخنان رئیس دفتر رئیس جمهور/ «گاندو» مطابق با مستندات واقعی است

پاسخ تهیه کننده «گاندو» به سخنان رئیس دفتر رئیس جمهور/ «گاندو» مطابق با مستندات واقعی است

تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «گاندو» به سخنان واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور پاسخ داد.

مجتبی امینی در نامه‌ای خطاب به واعظی آورده است:

خدا را شکر که توانستیم اثری را بسازیم و به نمایش بگذاریم که دوست و دشمن انقلاب اسلامی را پای تلویزیون جمهوری اسلامی نشاند و تحسین نمایندگان مردم را برانگیخت.

جناب آقای واعظی؛ سریال گاندو توهم و تخیل نیست، سریال گاندو صدای در گلو مانده مردم  ایران است. چه شد که دشمنان مردم و شبکه‌های معاند از جمله بی‌.بی‌.سی و سی‌.ان‌.ان به محتوای سریال گاندو حمله کردند و شما هم حمله کردید؟

چه شد که حتی این جماعت هم در کنار موافقان انقلاب اسلامی به پای دیدن سریال گاندو نشستند و آن  را تا آخر دنبال کردند؟ پاسخ یک گزینه بیشتر نیست، سریال گاندو حقیقت و اقتدار جمهوری اسلامی را به رخ جهان کشاند و کیست که نداند که نمایش حقیقت تلخ است و برخی را به شکایت وا می‌دارد.

سریال گاندو پر مخاطب ترین سریال در حال پخش سیما شناخته شد و این یعنی اینکه همه مردم با هر تفکر سیاسی و سلیقه سریال گاندو را پسندیدند، اما شما با حملات زنجیره ای رسانه هایتان این شیرینی که محور اصلی آن غرور ملی، اقتدار ایران، وفاداری جوانان ما به آرمان‌های وطن بود را به توهم و خیالبافی متهم کردید. در صورتی که نویسنده سریال بارها و بارها در نشست خبری و غیر از آن این موضوع را شیطنت رسانه‌ای عنوان و آن را تکذیب کرد. سریال گاندو و تمام اطلاعات ارائه شده در آن توسط مراجع ذی صلاح کشور تایید شده و داستان گاندو  مطابق با مستندات واقعی است.

۷۰ بازیگر و ده ها نفر پشت صحنه با آرزوی ایجاد حس غرور ملی برای مردم ایران تلاش کردند و این پروژه را به پیش بردند اما شما و همکارانتان با این نگاه از بالا به پایین کام همه هنرمندان این اثر را تلخ کردید ، ولی ما با حمایت های مردم هوشمند و عزیزمان در مسیرمان استوارتر شدیم. سریال گاندو مثل  مظلومیت محمد و یارانش در فیلم  گمنام و غریب است. سریال گاندو بی‌تردید مظلوم است همچون محمدها که ۴۰ سال است با غربت و مظلومیت پای اقتدار نظام، ایستاده‌اند..

  

همچنین ببینید

رهبر انقلاب: دولت‌ها در واگذاری‌ها خوب عمل نکردند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خاطرنشان کردند: در قضیه اصل ۴۴، عملکردها علت اصلی نتیجه نامناسب است و من همواره مهمترین منتقد آن عملکردها بوده‌ام و در بسیاری از موارد هم در مقابل اشکال‌ها ایستاده و آنها را باز گردانده‌ام.

سکانس پایانی گاندو

ويدئو/ سکانس پایانی گاندو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.