خانه / صراط عشق / کلیپ‌های دیگران / مصاحبه با خانواده امام جمعه فقید کازرون

مصاحبه با خانواده امام جمعه فقید کازرون

دانلود

 

چهل روز از شبی که امام جمعه  شهرستان کازرون به صورت مظلومانه ای به شهادت رسید گذشت، به همین مناسبت برنامه بدون تعارف با خانواده شهید حاج شیخ محمد خرسند به گفتگویی صمیمانه پرداخت.

 

یک دیدگاه

 1. عبد المالک

  عجیب نیست که در این 40 ساله اصلاح طلبی به شهادت نرسیده؟!
  چرا اینگونه عالمان ساده زیست و نافع و پرکار برای مردم و انقلاب کشته می شوند ولی میلیاردرهای تازه به دوران رسیده آسیبی نمی بینند!
  مگر امکان دارد با حقوق کارمندی و دولتی به این ثروت های باد آورده رسید؟! خانه های وسیع و میلیاردی داشت و ویلا و خانه در چند شهر زیارتی و سیاحتی داشت!؟
  چند ماشین لوکس خارجی داشت و در حسابهای بانکی مبالغ نجومی داشت…
  اینها از کجا آمده اند و فراهم شده!؟
  حق ماموریت سفرهای خارجی است؟
  پورسانت در خرید ها و فروشهای دولتی است؟ یعنی رشوه …
  یا بخاطر بعضی مواضع و عکس العمل ها که برای دشمنان ملت و نظام خوش آیند بوده، دشمنان به حساب های بانکی خودشان یا وابستگانشان ارز و دلار ریخته اند؟!
  باید یک جوشش و مطالبه عمومی فراگیر بر پا شود تا مسؤلان خدوم و پاک بتوانند به حمایت مردم ریشه فساد و ظلم و تبعیض را برکنند…
  تاکی یک عده مدام در صف مقدم باشند و کشته و مجروح شوند و شکر خدا کنند که در امتحان الهی سربلند هستند و یک عده منافق صفت، زالو وار از امکانات و بودجه عمومی بهره من باشند…
  کاش صدا و سیما فیلم بسیار زیبا و عبرت بار ” زاپاتا ” را مجدداً پخش می کرد…
  از خانواده های شهدا و ایثارگران و بخصوص خانواده های سپاهیان عزیز شرمنده ایم که هم از دشمن صدمه می بینند و هم از خودی ها !
  دیروز رفتار با امثال متوسلیان عزیز، نگرانمان می کرد و امروز برخورد با خانواده های شهدای هسته ای و حججی ها و همدانی ها و… اخبار و خاطرات خانواده شهید حاج شیخ محمد خرسند امام جمعه جانباز و نیکوکار و خدوم همه مان را به سوگ نشانده…
  انشاء الله خداوند بهترین فرجام را در دنیا و آخرت نصیب این عزیزان کند که همواره دعا گویشان هستیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.