خانه / صراط عشق / متون / شایعه ضدانقلاب؛ این بار علیه سردار تولایی

شایعه ضدانقلاب؛ این بار علیه سردار تولایی

رسانه‌های ضدانقلاب شایعه دیگری را علیه یکی دیگر فرماندهان سپاه منتشر کرده است که صحت ندارد.

از شایعه تا واقعیت: سردار قاسم سلیمانی، سردار اشتری، سردار عبدالهی، سردار نصیری، سردار حاجی‌زاده، سردار جعفری، سردار نقدی، سردار ربیعی، سردار درویش، سردار رضایی، امیر نصیرزاده و این بار سردار تولایی فرمانده‌‌ای است که آماج شایعات رسانه‌های بیگانه و ضدانقلاب قرار گرفته است.

چند روزی است رسانه‌های ضدانقلاب شایعه‌ای را تحت عنوان دستگیری سردار تولایی، معاون امور راهبردی سپاه به جرم جاسوسی در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند.

 

اما نکته قابل تامل اینجاست که اصلا چنین معاونتی در سپاه پاسداران وجود ندارد و سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد تولایی مسئول اشراف کلی سپاه است که اتفاقا روز شنبه و  در جمع مدیران کارگروه های فعال در تهیه نقش های سپاه در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی سخنرانی کرده است(اینجا را بخوانید) و شایعه دستگیری وی شایعه‌ای بیش نیست.

رسانه‌های ضدانقلاب چندسالی است که در راستای بی‌اعتماد کردن مردم نسبت به فرماندهان نظامی‌شان شایعات بی‌پایه و اساسی را  تولید می‌کنند.

همچنین ببینید

سردار سلیمانی به پوتین تفهیم کرد که سوریه آخرین سنگر جبهه شرق است

سردار اسدی گفت: نیروهای زمینی سوریه به مدت چهار سال بدون حضور روس‌ها پشتیبانی زمینی و هوایی شدند. حضور آن‌ها به پشتیبانی هوایی کمک کرد و قدرت پشتیبانی را افزایش داد.

سردار فدوی: به حدی از قدرت بازدارندگی رسیده‌ایم که دشمنان باید برای خود بازدارندگی ایجاد کنند

جانشین فرمانده کل سپاه گفت که قدرت ما از بازدارندگی عبور کرده و دشمنان باید برای خود بازدارندگی ایجاد کنند‌.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.