خانه / صراط عشق / متون / اینجا ایران است، سواحل هرمزگان؛ از شنای مختلط تا سرو مشروبات الکلی

اینجا ایران است، سواحل هرمزگان؛ از شنای مختلط تا سرو مشروبات الکلی

سواحل هرمزگان این روزها تبدیل به حیاط خلوتی برای توسعه فساد و فحشا توسط غرب زده های وطنی شده است. افرادی که پیش از این سواحل برخی از کشورهای جنوب شرقی آسیا را برای رفتارهای خلاف عفت خود انتخاب می کردند، حالا این روزها ترجیح دادند به جای سفر به کشورهای دیگر، رفتار های خلاف شعائر دینی و ارزش های فرهنگی و اجتماعی ایرانی را در سواحل جنوبی کشور بروز دهند. آنهم درست در ایام شهادت حضرت زهرا و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی.
در سایه غفلت و عدم نظارت مسئولان هرمزگان، برخی از جزیره های کوچک واقع در خلیج فارس تبدیل به پایگاه هایی برای بی بندوباری و هنجار شکنی عده ای خاص شده است.

 

به گزارش رجانیوز درست در شرایطی که بخش عمده ای از مردم به سبب بی تدبیری مسئولین با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند و حتی برخی برای تهییه اقلام غذایی مجبور به ایستادن در صف های عرضه گوشت دولتی هستند، در همین اوضاع هستند طبقاتی که نه تنها هیچ فشار اقتصادی را متحمل نمی شوند، بلکه از قِبَل بی توجهی مسئولین و آشفتگی بازار به ناحق سرمایه خود را افزایش می دهند و همچنان با سبک زندگی خاص، مشغول تفریحات لاکچری هستند. با این حال این روزها شاهد پدیده جدیدی از تفریحات این عده در سواحل جنوبی ایران هستیم. تفریحاتی که علنا هنجارهای اجتماعی و مذهبی را زیر پا گذاشته اند.

 

4_5990260092539241834.mp4 | دانلود فیلم 

 

بر اساس اخبار منتشر شده، سواحل هرمزگان این روزها تبدیل به حیاط خلوتی برای توسعه فساد و فحشا توسط غرب زده های وطنی شده است. افرادی که پیش از این سواحل برخی از کشورهای جنوب شرقی آسیا را برای رفتارهای خلاف عفت خود انتخاب می کردند، حالا این روزها ترجیح دادند به جای سفر به کشورهای دیگر، رفتار های خلاف شعائر دینی و ارزش های فرهنگی و اجتماعی ایرانی را در سواحل جنوبی کشور بروز دهند. آنهم درست در ایام شهادت حضرت زهرا و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی.

 

 

حالا در سایه بی توجهی مسئولین، شرب خمر، روابط آزاد و شنای مختلط به یکی از هنجارشکنی ها در این مناطق شده است. جزایر کوچک اطراف هرمزگان به جولانگاهی برای این افراد شده است. ظهور چنین پدیده هایی قطعا ناشی از بی مسئولیتی مسئولان امر و کم توجهی آنها به مسائل فرهنگی است. اگرچه رفع مشکلات اقتصادی قطعا باید اولویت اول مسئولان باشد، اما مشکل دقیقا از جایی شروع می شود که مسئولان امر نه به رفع مشکلات اقتصادی توجه می کنند و راهکار مناسبی برای مدیریت بازار ارائه کرده اند و نه فکری برای هنجار شکنی های عده ای داشته اند.

 

 

اگرچه مردم ایران همواره به فرهنگ ایرانی اسلامی پایبند هستند، اما بروز چنین رفتارهای هرچند در مقیاس کوچک، قابل تحمل نیست و مسئولان امر باید هرچه زودتر از تکرار چنین رفتارهایی جلوگیری کنند.

 

همچنین ببینید

لیموناد داغ سلول های سرطانی را از بین می برد…

پرفسور مهدی آزدو از کلینیک عمومی تهران تاکید نموده است که اگر هر کسی که این خبرنامه را دریافت میکند آن را به ده نفر دیگر ارسال نماید، بدون شک حداقل یک نفر از مرگ نجات خواهد یافت... وی میگوید: من این کار را انجام داده ام و امیدوارم شما نیز سهم خود را ایفا نمایید. لیموناد داغ میتواند برای همیشه جان شما را نجات دهد

پيام امام رضا عليه السلام به تمام شيعيان

سم الله الرحمن الرحیم ای عبدالعظیم! سلام گرم مرا به دوستدارانم برسان و به آنان بگو: در دلهای خویش برای شیطان راهی نگشایند. آنان را به راستگویی در گفتار و ادای امانت و سکوت پرمعنا و ترک درگیری و جدال در کارهای بیهوده و بی فایده فراخوان و به صله رحم و رفت و آمد با یکدیگر و رابطه گرم و دوستانه با هم دعوت کن، چرا که این کار باعث تقرب به خدا و من و دیگر اولیاء اوست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.