خانه / صراط عشق / متون / طنز/ راه حل!

طنز/ راه حل!

گفت: دولت و مجلس آمریکا بدجوری با هم درگیر شده و چوب لای چرخ همدیگر گذاشته‌اند!

گفتم: چوب دوز و کلک‌های خودشان را می‌خورند. یک عمر همه را به جان هم می‌انداختند، حالا همان ترفندها به طرف خودشان کمانه کرده است!

گفت: کنگره آمریکا  بودجه ساخت دیوار حایل در مرز مکزیک را تصویب نکرده و ترامپ از لج آنها دولت را تعطیل کرده است.

گفتم: نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان اعلام کرده بود حالا که دولت تعطیل است، ترامپ  نباید برای سخنرانی به کنگره بیاید و می‌تواند متن سخنان خود را به‌طور مکتوب بفرستد!

گفت: ترامپ هم به پلوسی که قصد سفر به مصر و افغانستان و بلژیک را داشت، گفته است حالا که دولت تعطیل است او هم نمی‌تواند از هواپیما و امکانات دولتی برای این سفر استفاده کند و می‌تواند به خرج خودش سفر کند!

گفتم: دو نفر توی کوپه قطار بودند. یکی گفت اگه پنجره باز باشه من از سرما می‌میرم و دیگری گفت اگه پنجره بسته باشه من از گرما می‌میرم! مسافران به بازرس قطار شکایت کردند و بازرس گفت نیم ساعت پنجره باز باشه تا این از سرما بمیره بعد نیم ساعت بسته باشه تا اون یکی هم بمیره!

 

همچنین ببینید

بحرانی به نام «ترامپ دوستی» در میان اونجلیست‌های آمریکا

یک پایگاه تحلیلی گزارش کرد که مسیحیان اونجلیست‌های آمریکا برخلاف اعتقاداتشان، تا حد زیادی از »دونالد ترامپ» که کارنامه اعتقادی و اخلاقی درخشانی ندارد، حمایت می‌کنند و ائتلافشان با این رئیس‌جمهور به بحران تبدیل شده است.

طنز/ ملاج!

عده‌ای از اراذل و اوباش رفته بودند که قلعه‌ای را فتح کنند، یکی از مدافعان قلعه با پاره آجر به وسط ملاج سرکرده اراذل کوبید و طرف در حالی که خون از سرش جاری بود با عصبانیت به مدافع قلعه گفت؛ مرد حسابی! مگر سپر به این بزرگی را نمی‌بینی که به وسط ملاجم می‌زنی؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.