خانه / صراط عشق / متون / طنز/ خط نمی‌ده!

طنز/ خط نمی‌ده!

گفت: یادت هست که آمریکایی‌ها بعد از حمله به عراق در سال ۲۰۰۳ چه قمپزهایی در می‌کردند و رجز می‌خواندند که عراق را فتح کرده‌اند و زمزمه می‌کردند که بعد از عراق نوبت ایران است؟!

گفتم: متحدان اروپایی و منطقه‌ای آمریکا هم چه کف و سوتی می‌زدند و از خوشحالی هلهله می‌کردند!

گفت: حالا کارشان به جایی رسیده که ترامپ، شبانه و مخفیانه وارد عراق می‌شود، در بغداد راهش نمی‌دهند و هیچیک از مقامات عراقی حاضر به ملاقات با او نمی‌شوند.

گفتم: در عوض مسئولان بلند‌پایه ایران در راهپیمایی اربعین شرکت می‌کنند، با خیال راحت سه روز پیاده‌روی می‌کنند و از سوی مردم عراق به گرمی استقبال می‌شوند.

گفت: ترامپ با عصبانیت و حسرت گفته است؛ ۷ تریلیون دلار هزینه کردیم و آنهمه کشته دادیم ولی حالا باید مخفیانه و تحت شرایط سخت امنیتی وارد عراق بشویم!

گفتم: خب، مردم عراق دارند انتقام می‌گیرند. روباهه زیر درخت با موبایلش شماره می‌گرفت ولی خط نمی‌داد، زاغی از بالای درخت گفت؛ بندازش بالا اینجا خط میده! روباه موبایلشو ‌انداخت بالا و زاغ گفت؛ این به جای اون قالب پنیری که کلاس دوم بودم ازم دزدیدی!

همچنین ببینید

ورود کمک‌های جدید الحشد الشعبی و مسیحیان عراق به ایران+تصاویر

نیروهای سازمان الحشد الشعبی، مسیحیان و دفتر تقریب مذاهب عراق امروز چهارشنبه محموله‌های جدیدی از کمک برای سیل‌زدگان ایران ارسال کردند.

فرمانده «سنتکام» به دیدار رئیس‌جمهور عراق شتافت !

فرمانده ستاد مرکزی ارتش آمریکا در غرب آسیا(سنتکام) پس از تروریست خوانده شدن نیروهایش از سوی ایران، به دیدار رئیس‌جمهور عراق شتافت، تا شاید بتواند از فشارها و شرایط امنیتی تحمیل شده بر نیروهای آمریکایی بکاهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.